...kolko mytov, stereotypov, nelasky, nepravdy

About gay & christians - o homosexualite a kresťanstve

...kolko mytov, stereotypov, nelasky, nepravdy

Poslaťod someone » 07 Dec 2014, 18:36

...kolko mytov, stereotypov, nelasky, nepravdy

https://www.youtube.com/watch?v=fLmAyYWAHdk

...a stale o tom lieceni a zmene a stale... EXODUS vo svete padol, svoje hlasanie odvolali, za skody na ludoch sposobene sa ospravedlnili...
ale v SK ozaj 30 pozadu za ostatnym svetom...?

Citat: asi 59 minuta "Vrah, ktory ma sklony vrazdit... to je velice podobne sklonom homosexualite..."

Viete kolko tisice ludi v SK ho pocuva ako poloboha...? Ved inak by sa ani nedostal do EU parlamentu...

:( :( :(
Pace et bene!

someone
Obrázok užívateľa
someone
 
Príspevky: 210
Registrovaný: 14 Sep 2013, 17:04

Re: Brano Skripek... kolko mytov, stereotypov, nelasky, nepr

Poslaťod Tarhiel » 07 Dec 2014, 23:44

Na Campfeste som nebol od 2004, vidím, že som oveľa neprišiel :/

A tá pracovná skupin Fóra života, ktorá je spomínaná na konci videa, nie je to náhodou práve tá skupina, ktorá prelustrovávla "certain someone", že na koho strane vlastne je? :)
Shalebridge Lurker, obsessive gaymer, insta-nerd and other Taffin´ interests. Also, I am an UNN von Braun Officer.
Obrázok užívateľa
Tarhiel
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 01 Jún 2013, 00:24
Bydlisko: In the hands of The Builder...

Re: ...kolko mytov, stereotypov, nelasky, nepr

Poslaťod someone » 10 Dec 2014, 22:15

Nuz ano, ale tu by som tom to nerozoberala.
Len som chcela dat info, co asi v sucasnosti siria o homosexualite v SK ti, co su prijimani ako neomylne autority pre tisice - doslova tisice (vid volebne hlasy...) krestanov... ako je mozna liecba a zmena... a ako je homo orientacia len akysi sklon... naviac podobny sklonu vrazdit... taketo evanjelizacie maju amici 30 rokov za sebou a poucili sa na svojich chybach... tu v SK sa ludkovia nechcu ani na chybach tisicov inych poucit, a vlastne si nepriznaju... :roll:
Pace et bene!

someone
Obrázok užívateľa
someone
 
Príspevky: 210
Registrovaný: 14 Sep 2013, 17:04


Späť na Diskusie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 58 hostia

cron