Som gay pochádzajúci z hlboko veriacej rodiny

Tu môžeš vyjadriť svoju potrebu pomoci alebo čo Ťa trápi a bolí, ale aj čo teší a povzbudí. Kto bude môcť, pomôže, inak sa môžeme za seba vzájomne aspoň modliť.

Re: Som gay pochádzajúci z hlboko veriacej rodiny

Poslaťod benjamin555 » 22 Aug 2017, 14:23

Pre nickyman78:

Myslím, že, ak chceš nájsť dlhodobý vzťah, či dokonca celoživotnú lásku, je najdôležitejšie modliť sa za svojho budúceho partnera.
Aby tvoje hľadanie bolo požehnané a tým aj ľahšie...
A myslím, že ťa to aj uchráni od škodlivých vzťahov, ktoré by Ti priniesli viac škody ako osohu.

Potom je dobré budovať všetky svoje vzťahy - s blízkymi, s priateľmi. Myslím, že byť dobrým priateľom, je skvelá príprava na partnerský vzťah. A nezáleží na tom, či je to kamarát alebo kamarátka.

Kontaktovať ľudí, ktorí sú na tom podobne ako Ty - či už cez internetové fóra, či osobné stretká.

A keď chceš aktívne hľadať niekoho, kto hľadá dlhodobý vzťah, tak by som skúsil predsa len niečo iné ako iboys.cz. Aj keď aj tu nájdeš profily chalanov, ktorí hľadajú dlhodobý vzťah a ich cieľom je "natrvalo sa odhlásiť z iboys.cz" - ak mám citovať jedného z nich. Ale oveľa väčší rybník nájdeš na medzinárodných, dlhoročne overených webzoznamkách, kde si v profile chalani uvádzajú, či chcú dlhodobý vzťah, či dokonca akého sú vierovyznania.

Tie najväčšie a zároveň aj veľmi dobre hodnotené sú:

https://www.okcupid.com/ - americká zoznamka s členmi po celom svete, zdarma - tu si potrebuješ zmeniť geolokáciu cez nejaký VPN service, zo slovenskej IP adresy sa tam nedá prihlásiť.
https://uk.match.com/ - anglická zoznamka, s mesačným poplatkom od 19 libier. Zdarma si môžeš pozrieť členov a uskutočniť pár správ, potom už potrebuješ zaplatiť mesačný poplatok.

A keď chceš vedieť, aká si osobnosť a aký partner sa k Tebe hodí - skús http://www.compatiblepartners.net/ - regsitrácia a výsledky Tvojho testu sú zdarma.

No a nakoniec príklad 2 gayov - kresťanov, ktorí sa našli, aj keď každý z nich bol na opačnej strane Atlantiku, vzdialenosť medzi nimi takmer 4000 km - L.A. a New York. Najprv si dopisovali cez O.K. Cupid, a potom sa osobne stretli na akcii Gay Christian Network - https://www.gaychristian.net/ - dnes žijú spolu v New York City - celá story v článku:

http://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/ ... ty-n735071
Obrázok užívateľa
benjamin555
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 21 Aug 2017, 08:19

Re: Som gay pochádzajúci z hlboko veriacej rodiny

Poslaťod nickyman78 » 25 Aug 2017, 14:08

Ďakujem za podporu, čo sa týka inojazyčných zahraničných zoznamiek, do tých asi nepôjdem, keďže moja angličtina nie je až na takej dobrej úrovni, čo sa týka našich slovenských zoznamiek, je to také, aké je, na iboyse som môj profil už zrušil, som aj na pokeci, píšem si tam viac-menej už iba s jedným veriacim kamošom, ktorého som tam spoznal pred tromi rokmi, aj som sa s ním stretával, ale teraz dlhodobo pracuje v zahraničí, tak sme aspoň v takejto forme v kontakte, ináč tam takisto zrejme nijaký normálny trvalý vzťah nenájdem, 95% chalanov tam píše iba ohľadom sexu, úletov a zvrhlostí, toto ja odmietam a s takými "priateľstvami" nechcem mať nič spoločné, aj keď som si tam popísal aj s pár inteligentnými chalanmi, ktorým o sex a úlety nešlo, ale takých tam je málinko. Ako som už skôr písal, chodím na duchovné obnovy linky Valentín, ktoré sa konajú dva krát ročne, čo je málo, navrhol som duchovnému, ktorý to vedie, či by sa tie obnovy a stretká nekonali aj častejšie, uvažuje sa tiež nad tým, tak uvidíme.
Obrázok užívateľa
nickyman78
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 18 Júl 2014, 17:27

Predchádzajúci

Späť na Modlitebné úmysly, vzájomná pomoc a osobné zdieľanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron